...

Formularz WSPÓŁPRACY.

1
Krok 1
2
Krok 2
3
Krok 3
4
Krok 4
Wybrałeś Stronę Internetową
Wybrałeś Sklep Internetowy
Wybierz rodzaj projektu
Do każdej faktury dochodzi 19% od kwoty wyceny.

Regulamin współpracy

Regulamin ma na celu zniwelowanie niepotrzebnych nieporozumień czy dodatkowych pytań odnośnie współpracy. Regulamin został stworzony na potrzeby uniknięcia dodatkowych pytań czy niejasności. Zależy mi szczególnie na tym, aby każdy potencjalny zainteresowany, miał pełny obraz tego jak wygląda współpraca ze mną. Przede wszystkim za priorytet w pracy z klientem stawiam indywidualne podejście, dlatego też nie pracuję z każdym, bo nie każdy jest w stanie podejść do tematu poważnie.

Zasady pracy

Termin – Jeśli ustalamy deadline na publikację strony, moim obowiązkiem jest wywiązać się z tego terminu. Dlatego również oczekuję terminowości ze strony klienta. W momencie, kiedy czas na realizację projektu zostanie przekroczony nie z mojej winy, zastrzegam sobie możliwość przyjęcia nowego klienta, a zaległy projekt zostaje przesunięty na dogodny dla mnie termin. 

Odpowiedzialność za błędy – W przypadku każdego wykonywanego przeze mnie projektu, każdy klient otrzymuje ode mnie miesięczne wsparcie techniczne od momentu publikacji strony, w celu sprawdzenia czy wszystkie wdrożone integracje i zastosowania na stronie działają jak należy i czy klient nie ma problemu z obsługą i czy występują niejasności. Jednak, że w momencie, kiedy w tym miesięcznym okresie wsparcia, klient zacznie ingerować samodzielnie w projekt bez konsultacji ze mną  przez co powstaną błędy, bądź jakaś funkcja przestanie działać, miesięczne wsparcie techniczne ulega anulacji, i chcąc naprawić problem, klient zobowiązany jest zapłacić 19% kwoty indywidualnej wyceny, nawet jeśli problem jest błahy do naprawienia.