...

Strony & sklepy dla branży zdrowia

FitMaker - Strony & Sklepy internetowe dla branży zdrowia.
Marcin Pulik - Strony & Sklepy internetowe dla branży zdrowia.
Marcin Zając - Strony & Sklepy internetowe dla branży zdrowia.

SŁOWEM WSTĘPU

Projektuję strony & sklepy internetowe dla branży zdrowia, w tym trenerów personalnych, dietetyków itp., korzystając i bazując na WordPress’ie. W moim portfolio znajduje się kilkadziesiąt wykonanych projektów. Współpracuję z takimi ludźmi z branży jak Marek Fischer, Marcin Pulik, Sergiusz Grzemny, Marcin Zając, Dawid Bukiel czy Iwona Pasieczna. Dzięki skupieniu się na konkretnej niszy wiem i znam potrzeby każdego z moich klientów.

Nie zamierzam się rozpisywać, zdając sobie sprawę, że przeczyta to tylko garstka. Zamiast tego chcę podkreślić, że za moim doświadczeniem stoją moje projekty. Nie mam zamiaru Cię zachęcać ani zmuszać – PRZEKONAJ SIĘ SAM!

ŻE NIBY WORDPRESS?

Pracujesz tylko na WordPressie? Żaden to wyczyn. Każdy przecież może sobie zrobić taką stronę.” – Jest w tym ziarno prawdy, w pełni się z tym zgodzę. Ale przede wszystkim – po co mam sobie utrudniać życie? Po drugie, poświęciłem tysiące godzin na praktykę, analizę i szukanie rozwiązań, które daleko wykraczają poza standardową pracę na WP. Po trzecie, w 70% bazuję na kodowaniu, a nie na gotowych wtyczkach, co przynosi wymierne efekty w porównaniu do gotowców (oczywiście nie mówię zupełnie NIE wtyczką, bo są sytuacje, w których inaczej się rozwiązać nie da).

Na koniec – czas, którym powinienem zacząć swój wywód, bo jak wiadomo, KAŻDY może zbudować sobie taką stronę, ale nie każdy dysponuje czasem, który w tym przypadku odgrywa kluczową rolę. Tak więc, z pomocą przychodzę ja – Człowiek do zadań specjalnych!

MOJE WTYCZKI

Mam przyjemność zaprezentować moje dwie autorskie wtyczki. Nie tylko strony & sklepy dla branży zdrowia znajdują się w moim portfolio, ale również dwa proste rozwiązania, które mogą ułatwić życie nie tylko klientom korzystającym ze strony, ale również administratorom strony, którzy poszukują rozwiązania do komunikacji z klientem po zakupie. „Kalkulator kalorii” to wtyczka, którą stworzyłem na potrzeby jednego z moich klientów, i po głębszej analizie nie znalazłem w sieci podobnego rozwiązania, które można by było zaimplementować w ten sposób. „Szepcik” to okrojona wersja profesjonalnej wtyczki „AutomateWoo„, która pozwala na wysłanie wiadomości e-mail do klientów, którzy zakupili konkretny produkt w sklepie.

Opinie moich
ludzi.

Paulina Piotrowska

Trener personalny

Odtwórz wideo

Marcin (Miodożer) Zając

Trener personalny

Odtwórz wideo

Iwona Pasieczna

Dietetyk kliniczny

Odtwórz wideo

Marcin Pulik

Specjalista treningu siłowego